Na portalu Loudwire.com, udostępniono tytułowy kawałek ‚Fire From the Evening Sun’ z nadchodzącego albumu kapeli Philm. Drugi po „Harmonic” krążek obecnej kapeli Dave’a Lombardo ukarze się już 15 września.

Dave Lombardo o „Fire From the Evening Sun”:

Pierwszy album Philm „Harmonic” jest wciąż dla mnie czymś niesamowitym. Jest pełen improwizacji i surowości. Był to też mój pierwszy album w którym zająłem się produkcją z czego jestem bardzo dumny. Nowy album to coś kompletnie odmiennego. Znów został wyprodukowany przeze mnie, ale jego masteringiem i miksem zajęła się dwójka muzycznych gigantów – Tyler Bates i Robert Carranza.

Wierzę, że ten album ma śmiały i twardy temperament, który świetnie reasumuje nasze obecne podejście. Nie będzie improwizacji, nie będzie miękkości. Jest ciężki i uderza cię w twarz od początku do samego końca. Może ci się wydawać, że wiesz czym jest Philm, ale tak naprawdę nie masz o tym pojęcia. Jeżeli nie widziałeś nas na żywo, też o nim nic nie wiesz. Opuszczamy naszą strefę komfortu i chcemy by fani zabrali się z nami na tą przejażdżkę.

‚Fire From the Evening Sun’ możecie posłuchać tutaj.

Philm: Posłuchaj tytułowego kawałka 'Fire From the Evening Sun' z nadchodzącej płyty

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *