Według 3 News, perkusista AC/DC, Phil Rudd, został dzisiejszego ranka zakuty w kajdanki i zaprowadzony do radiowozu w następstwie incydentu, który miał miejsce w kawiarni w jednym z centrów handlowych w nowozelandzkiej Taurandze.

Leo Rojas, właściciel Columbus Coffee w Taurandze powiedział, że był świadkiem sprzeczki pomiędzy Ruddem a bliżej niezidentyfikowanym mężczyzną. Rojas mówi:

Widziałem go, idącego za wyższym i większym facetem, którego próbował uderzyć.

Według Rojasa, tamten mężczyzna starał się oddalić od Rudda, mówiąc, że „nie chce połamać mu twarzy”. W końcu wyższy osobnik zdenerwował się na Phila, spróbował go zaatakować, po czym go odepchnął.

„Opadł na ziemię dosłownie jak mucha” – mówi właściciel kawiarni.

Trzeci facet, który był prawdopodobnie ochroniarzem Phila, próbował rozdzielić obu walczących, starając się odciągnąć perkusistę. Rojas:

Wtedy Phil zaczął bić i kopać swojego własnego ochroniarza, co mogło wyglądać zabawnie.

W trakcie tej sytuacji wyższy mężczyzna opuścił miejsce, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Szybko po całym zajściu przyjechała policja, zabrała Rudda i zaczęła rozmawiać ze świadkami wydarzenia.

Rudd wrócił później do kawiarni, aby zabrać swoje prywatne rzeczy, które zgubił podczas walki – jego portfel, telefon i zakupy. Ponownie Rojas:

Zebrał swoje rzeczy, po czym zaczął wrzeszczeć do klientów: „Nigdy nie wiążcie się z mafią!”. Wszyscy moi klienci byli bardzo zdenerwowani, w szczególności starsze panie i kilka dzieciaków.

A jeszcze niedawno perkusista AC/DC spóźnił się na swoją rozprawę sądową. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze o nim usłyszymy.

Phil Rudd (AC/DC) brał udział w awanturze w kawiarnii

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *