„Cooking Hostile” to animowana seria bazująca na niezwykłym pomyśle – frontman Pantery, Phil Anselmo prowadzi swój własny kulinarny show. Program zawiera skrawki najbardziej znanych utworów Pantery z tekstami zmienionymi na opowiadające o gotowaniu.

„Cooking Hostile” to dziecko Joey’a Silera, który jest również frontmanem tribute bandu Pantery – Good Friends & A Bottle Of Whiskey.

Minęło prawie 5 miesięcy od pojawienia się ostatniego epizodu programu, a odcinek numer 4 jest chyba najdziwniejszym z całej serii. W poprzednich 3 metal spotykał gotowanie dzięki niesamowitej umiejętności do naśladowania głosów przez twórców programu i pracy utalentowanych twórców animacji. Jednak ostatni epizod jest pierwszym w którym rzeczywiście występuje frontman Pantery i Down – legendarny Phil Anselmo, podkładając głos pod swoją postać, a także animowanego Ozzy’ego Osbourne’a.

Jeszcze przed współpracą z Silerem, Anselmo dał „Cooking Hostile” zielone światło.

Ktokolwiek to zrobił, jest pieprzonym geniuszem. To jest fantastyczne i daję mu za to dwa gigantyczne kciuki w górę, ponieważ to jest takie śmieeeeeeszne. Kocham to.

W epizodzie numer 4 zatytułowanym ‚The Dream’, wnikamy w śpiący umysł Anselmo, w którym trwa konkurs gotowania. W śnie wokalisty pojawiają się także Chris Cornell, Buckethead, Chuck Billy, czy wspomniany wcześniej Ozzy.

„Cooking Hostile” odcinek 4:

„Cooking Hostile” odcinek 3:

„Cooking Hostile” odcinek 2:

„Cooking Hostile odcinek 1:

„Cooking Hostile” – oryginalna, krótka animacja:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *