Serwis Loudwire opublikował na swoim kanale na YouTube dwa pierwsze filmiki, które wchodzą w skład dziesięciu nagrań z Philem Anselmo, podczas których były wokalista Pantery opowiada o poszczególnych piosenkach z płyty ,,Far Beyond Driven”. Przypominamy, że specjalna edycja tego krążka, w związku z dwudziestą rocznicą jego wydania, pojawi się wkrótce w sklepach.

Na temat utworuStrength Beyond Strength’ Anselmo powiedział:

Byłem hałaśliwym dzieciakiem. Nic z tego nie jest godne pożałowania, poważnie. Możesz popatrzyć wstecz na swoje teksty i zachichotać. I ja zawsze to robię, nieważne czy jestem tym tekstem zakłopotany, czy jestem tym zakłopotany, czy może jestem tym zakłopotany. Możesz mówić o zwiększającym się wytrysku, trudach czy tym, gdzie byłeś w życiu, więc nie wiem. „Strength fucking Beyond Strength” jest dyszeniem starej klatki piersiowej, popatrz na nas teraz, „jesteśmy tak słodcy, jak kurwa ekstremalni”.

Można też posłuchać kilka słów na temat kawałka ‚Becoming’:

Najbardziej popularne w tamtych czasach zespoły heavy metalowe, w opinii mojej i pewnie też w opinii nas wszystkich, zaczynały się bawić. Oni osiągnęli wtedy ten szczyt. Przestawało być o nich już tak głośno, zaczynali pisać bardziej komercyjne rzeczy, podczas gdy my zdaliśmy sobie sprawię z naszego mocnego punktu i po raz kolejny władowaliśmy się w heavy metal i uczyniliśmy go tak ciężkim, na ile pozwalał nasz styl. Dlatego, w przypadku ‚Becoming’ jest tak, jak mówi tekst. Stawaliśmy się.

Oba filmiki możecie obejrzeć poniżej:

Phil Anselmo opowiada o utworach z płyty ,,Far Beyond Driven"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *