W wywiadzie dla Lithium Magazine między dziennikarzem a Philem Anselmo wywiązał się taki krótki dialog dot. internetowych hejterów:

(…) Muzyka to gust nabyty, niezależnie od gatunku, a ludzie będą na jej temat wyrażali swoją opinię tak czy inaczej, więc jebać to. Możesz równie dobrze grać co chcesz.

Mike: W obecnych czasach to nie należy już nawet do dziennikarzy. Teraz, jeżeli umieścisz coś w sieci, każdy pieprzony drab z komputerem napisze, co o tym myśli, a jest to zwykle coś negatywnego.

Wiesz co, tak jest właśnie. I dziś, w erze „sekcji komentarzy”, to niesamowite jak wiele witryn żeruje na negatywnych komentarzach i niedorzecznych komentarzach. Uwielbiają to. I zdają sobie sprawę, że im więcej będą mieli wejść, tym bardziej znana ich gówniana strona się stanie. Dostrzegam to na stronach sportowych. Na każdym rodzaju strony, jaki możesz sobie tylko wyobrazić, a to tylko pokazuje, że żyjemy w świecie, w którym każdy, KAŻDY, ma odmienne pomysły na to jak wszystko powinno się odbywać, jak wszystko powinno funkcjonowac, a jak nie powinno. Więc wszyscy kurwa jak zwykle zmierzają w przeciwnych kierunkach i tak mija kolejny dzień z życia, rozumiesz? A co do stron, które naprawdę celują w ten pieprzony format negatywnego komentowania w sekcji komentarzy, która jest taaaka ważna dla klawiaturowych wojowników, to myślę, że to trochę tchórzliwe. Myślę, że to pieprzone, boidudkowe gówno. I myślę, że większość tych ludzi, którzy naprawdę poświęcają czas w ciągu dnia, by zaprzestać swoich zajęć i negatywnie coś skomentować, to tak naprawdę po prostu samotni, zazdrośni, smutni obciągacze, którzy nie mają ze swoim kurwa czasem nic lepszego do roboty. A tacy ludzie znaczą dla mnie tyle, co piasek w ziemi. Chuja mnie obchodzą.

phil anselmo

 

Przy okazji dziennikarz podziękował też Philowi za albumy Witchcraft, które noszą jego „znak jakości” (bez którego nie zwróciłby na nie uwagi). Prawdziwa perła dla fanów brzmienia vintage, a każdy jest inny:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *