Brown zaprezentował właśnie kolejny klip promujący najnowszą płytę zespołu zatytułowaną Trzy słońca. Teledysk powstał do jednej ze spokojniejszych propozycji na krążku, czyli do utworu Perspektywa.

Brown, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie powrócił z płytą „Trzy słońca”, której premiera odbyła się 13 października. Poprzednim, bardzo dobrze przyjętym, singlem promującym nowy krążek zespołu był utwór „Lśnienie”.

O najnowszym krążku zespół mówi, że to płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. – Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką – komentuje zespół. –  Warstwa tekstowa zawiera zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów.

Płyta „Trzy słońca” została zarejestrowana  w ZED Studio, a osobą odpowiedzialną za produkcję był Tomasz Zalewski.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *