Holy Jim Canyon, Kalifornia. Zakochana para, John Awesome i Nydia Hernandez, robią sobie zdjęcia w ramach sesji narzeczeńskiej w środku lasu, aż tu nagle… spotykają black-metalowców z Coldvoid, którzy akurat się tam fotografowali w ramach promo-sesji. Rezultat?

black metal sesja nażeczeńska

Jak wspominają przyszli małżonkowie:

Podczas ostatniej części sesji zauważyliśmy kilku gości z corpse-paintem siedzących na pobliskiej ławce, naparzających black-metal. Przyszło nam do głowy, że mogłoby być zabawnie, gdybyśmy namówili ich do wzięcia udziału w naszej sesji narzeczeńskiej. Podeszliśmy więc, zapytaliśmy, a oni z wielką ochotą się zgodzili! Super mili ludzie. Serio, nie da się tego zmyślić.

Dali nam kopię swojego nowego demo, które było idealną, upiorną ścieżką dźwiękową na wyjazd z lasu. To było doskonałe, spontaniczne zakończenie naszej sesji. Nie dałoby się tego lepiej zaplanować.

Para zamierza pobrać się za rok. Zapytani, czy dadzą radę jakoś przebić te zdjęcia, zażartowali: „tylko jeśli ten zespół zagra na naszym weselu.”

To nie pierwszy raz, gdy dochodzi do bliskiego spotkania normalnych ludzi z zagubionymi w lesie metalami. Ok. 2 lat temu ta starsza para „wbiła się” na sesję tech-death-angry-jazzowców z londyńskiego Nihility:

zespół metalowy starsza para

2 Komentarze Para spotkała black-metalowców podczas sesji narzeczeńskiej… w nocy… w środku lasu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *