Kalifornijski zespół Papa Roach poinformował na swoim Facebooku, że wszedł do The Hideout Recording Studio w Las Vegas, należącego do Kevina Churko (znany ze współpracy ze Slashem, Ozzym i Five Finger Death Punch), który będzie również producentem ich ósmego albumu. Szacuje się, że album zostanie wydany latem tego roku.

Papa Roach rozpoczyna nagrania do ósmego albumu
Wokalista   Jacoby Shaddix wypowiada się na temat nagrywania albumu w Vegas:

Wszelkiego rodzaju zdarzenia w mieście mogą działać rozpraszająco, ale nie jestem hazardzistą, wiesz o czym mówię?! Chrzanię cały hazard. Aktualnie mam bardzo wielu dobrych, bliskich przyjaciół w Las Vegas. Pomijając całą aurę Sin City, jest tu też zwykłe miasto, a nie tylko The Strip (odcinek głównej ulicy Vegas, pełen kasyn, luksusowych hoteli i nowoczesnych wieżowców – przyp. red.). Są tu dobre studia tatuażu, mam ziomka, który posiada dom z dala od zgiełku, z motocyklami i z tym całym, szalonym sprzętem. Spędzę czas z niektórymi z tych ryzykanckich, dzikich kolesi.

Na Facebooku Shaddix pisze:

Dziś pierwszy dzień w studio w Las Vegas z producentem Kevinem Churko! Jestem bardzo podekscytowany tym kolejnym okresem w życiu… Czuję natchnienie – Jacoby

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *