Europejski odcinek trasy Ozzy’ego Osbourne’a, „No More Tours 2”, miał być wielkim wydarzeniem muzycznym. Gigant rocka planował odbyć ją razem z Judas Priest, którzy mieli występować przed nim każdego wieczoru. Niestety właśnie okazało się, że fani przynajmniej na chwilę będą musieli obejść się smakiem. Najpierw przełożono pierwsze cztery koncerty, a teraz Osbourne za pośrednictwem Facebooka poinformował świat o konieczności przełożenia wszystkich planowanych występów z uwagi na swój stan zdrowia:

Ozzy zmuszony został do przełożenia całej trasy po Wielkiej Brytanii i Europie z powodu zaleceń lekarza.

Jest to następstwo wczorajszego ogłoszenia, w którym Osbourne przełożył pierwsze cztery daty koncertów z powodu grypy. Po kolejnym spotkaniu z lekarzem, u Osbourne’a zdiagnozowano ciężkie zakażenie górnych dróg oddechowych, które według lekarza z uwagi na koncerty oraz rozbudowany harmonogram podróży w ostrych zimowych warunkach może przerodzić się w zapalenie płuc.

Osobisty komunikat Ozzy’ego:

Jestem zdruzgotany koniecznością przełożenia trasy po Europie. Wygląda na to, że od października wszystko, czego tylko dotknę, zmienia się w gówno. Najpierw infekcja gronkowata w kciuku, teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Pragnę przeprosić wszystkich moich fanów, którzy byli lojalni od lat, mój zespół, załogę i Judas Priest za to, że was zawiodłem. Obiecuję, że trasa z Judas Priest zostanie dokończona. Dokładnie w tej chwili jest ona przekładana na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Niech was Bóg błogosławi. Kocham was wszystkich, Ozzy.

Polska nie była jednym z przystanków tej niefortunnej odnogi.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *