Trzej oryginalni członkowie Black Sabbath, czyli Ozzy Osbourne, Tony Iommi i Geezer Butler wzięli udział w konferencji prasowej, która odbyła się 6 czerwca, przed ich występem na tegorocznej edycji Sweden Rock Festival. Całe wideo możecie obejrzeć poniżej, a my tłumaczymy najciekawsze wypowiedzi muzyków.

Padło pytanie na temat niedawnego koncertu Black Sabbath w Moskwie, podczas którego problemy techniczne uniemożliwiły zespołowi zagranie utworu ,Paranoid’ podczas bisów:

Geezer: To prawdopodobnie jeden z kilku występów (w naszej karierze), podczas których nie zagraliśmy tego utworu. Nie była to jednak nasza wina, ponieważ nawalił dysk twardy w systemie nagłośnienia. Nie możesz tego tak po prostu wymienić. Musisz ponownie załadować cały system, a wydaje mi się, że trwa to 24 godziny.

Tony: Byliśmy gotowi to zagrać, gdy nagle wszystko przestało działać.

Ozzy wypowiedział się na temat planów Black Sabbath po obecnej trasie: 

Tak naprawdę jeszcze o tym nie dyskutowaliśmy. Jest możliwe, że nagramy kolejny album. Ale nie usiedliśmy jeszcze i nie zdecydowaliśmy, co chcemy zrobić. Zamierzamy dokończyć tę trasę, a potem zobaczymy.

Niedawno Ozzy Osbourne skomentował ostatnią wypowiedź Tony’ego Iommi’ego o tym, że koncert w londyńskim Hyde Parku, który odbędzie się 4 lipca, może być ostatnim dla Black Sabbath. Wokalista niczego nie wyklucza i jednocześnie podkreśla, że on sam jest otwarty na kolejną płytę i trasę Black Sabbath.

Ozzy Osbourne (Black Sabbath): "Jest możliwe, że nagramy kolejny album"

1 Comment Ozzy Osbourne (Black Sabbath): „Możliwe, że nagramy kolejny album”

  1. Pingback: Konkurs: Wygraj autobiografię „Ja, Ozzy” | Death Magnetic

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *