Over The Under, zespół który zasłynął głośną trasą 100% tour i rekordem stu koncertów zagranych dzień po dniu we wrześniu wyrusza w kolejną trasę, która obejmie m.in. Szwecję, Niemcy, Danię i Czechy. Jeszcze w tym roku bydgoszczanie wydadzą także nowy album.

Sukces trasy 100% tour, czyli sto koncertów w sto dni odbił się echem nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Over The Under nie dawno wydał klip zmontowany z ujęć realizowanych podczas każdego z koncertów:

– Dzięki tej trasie zdobyliśmy mnóstwo kontaktów, które przerodziły się w doskonałe relacje nie tylko z organizatorami w Polsce, bo koncertowaliśmy też wówczas w takich krajach, jak Francja, Anglia, Belgia, Holandia i Czechy – mówi Karol Korniluk, gitarzysta i wokalista w Over The Under. – Między innymi dzięki temu udało nam się zorganizować trasę koncertową obejmującą: Szwecję, Niemcy, Danię i Czechy, która startuje we wrześniu. Pojawimy się także na koncertach w Polsce, śledźcie nasze oficjalne kanały, gdzie co rusz pojawiają się nowe daty koncertów. Zapraszamy. – zachęca muzyk.

Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w grudniu, zespół wyda nową płytę. Póki co, na koncie ma wydany w 2016 roku debiutancki krążek Over The Under.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *