Piranha Tourbooking oraz klub Dwa Światy zapraszają na koncert świetnej kapeli z Florydy, która odwiedzi Toruń w ramach swojej europejskiej trasy. Wspierać ich będzie duński HEXIS, neocrustowe trio z Poznania – DESZCZ, oraz lokalna ekipa grająca noise rocka – DIUNA.
centuries hexis plakat
♫ CENTURIES
[ hardcore, punk / Floryda, USA / Southern Lord Recordings ]
★ FB: https://www.facebook.com/centuriesfl/
★ BC: http://centuriessl.bandcamp.com/releases
Muzyka Centuries to wściekły hardcore punk z elemetami crusta. Polskiej publiczności dobrze znani m.in. przez wspólną trasę z Drip of Lies. Na koncie mają świetny album „Taedium Vitae” wydany przez wytwórnie Southern Lord.

♫ HEXIS
[ hardcore, black metal / Kopenhaga, DK ]
★ WWW: http://www.hexisband.net/
★ FB: https://www.facebook.com/Hexisband/
HEXIS to duński zespół łączący w swojej muzyce hardcore oraz black metal. Istnieją od roku 2010, jednak na koncie mają już całkiem sporą ilość występów zarówno w Europie, jak i w USA, Japonii czy Kanadzie.

♫ DESZCZ
[ neocrust, dark hardcore / Poznań ]
★ FB: https://www.facebook.com/deszczpunx/
★ BC: http://deszcz.bandcamp.com/
Trzyosobowy skład z Poznania, na koncie świetna EP’ka „Rains Keep Falling”. Ostatnio byli w Toruniu ponad rok temu dając świetny występ. Ich muzyka do szybki neocrust / dark hardcore. Nie ma się co rozpisywać, trzeba ich po prostu sprawdzić na żywo!

♫ DIUNA
[ stoner, noise, psychodelic rock / Toruń ]
★ FB: https://www.facebook.com/diunaband
★ BC: http://diuna.bandcamp.com/
W wakacje stuknie im 3 lata działalności, podczas której zespół zjeździł trochę świata (a najwięcej Torunia), nagrał dwie epki, z czego druga, pt. „Poniósł Wiatr”, została wydana przez toruński mini-label Złe Litery. Niegdyś na mieście wołali, że to „toruński kyuss”, ale od tamtego czasu chłopaki trochę pogubili się w kanonie stonerowego piękna i postawili na turpizm: zaroiło się od sprzęgów, brudu i dziwacznych brzmień.

SZCZEGÓŁY:
28 lipca 2016
czwartek
godzina 20:00
klub DWA ŚWIATY
ul. Ducha Św. 10/12
Toruń
bilety: 20 PLN

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *