Knock Out Productions prezentuje koncert Omnium Gatherum w Poznaniu! W roli supportu, zaprezentują się kapele Hamferd i Heidra.

Omnium Gatherum zagrali niedawno w naszym kraju, podczas MYSTIC FESTIVAL 2019 w Krakowie. Już jesienią, zespół wróci do Polski na klubowy koncert w Poznaniu, gdzie towarzyszyć im będą grupy Hamferd oraz Heidra. Dyskografię Omnium Gatherum zamyka album The Burning Cold, wydany w sierpniu 2018, nakładem Century Media Records.

Zespół Hamferd pochodzi z Wysp Owczych i półtora roku temu nagrał swój trzeci album, zatytułowany Tamsin Likam. Krążek zawiera sześć utworów kapeli, z których wszystkie napisane zostały w języku fińskim, a wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni Metal Blade Records.

Duńska formacja Heidra, także wydała swój najświeższy – drugi już krążek, w 2018 roku. Płyta otrzymała tytuł The Blackening Tide i ukazała się za pośrednictwem wytwórni Time To Kill Records.

Omnium Gatherum wraz z gośćmi: Hamferd oraz Heidra, zaprezentują się w Polsce już 1 października 2019, w poznańskim klubie „u Bazyla”.

Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *