18 Komentarze Ogłoszono support Metalliki na trasę koncertową po Australii i Nowej Zelandii

 1. Tempelton Peck

  Tylko Fear Factory uwielbiam z tych supportów!!! Tydzien temu widzialem ich na zywca,buty spadly! A dlaczego daliscie zdjecie Fear’a w nieaktualnym juz skladzie?Gdzie mistrz Dino i maszyna do zabijania Gene Hoglan ?

  Reply
  1. Levvvy

   fuck, sorry, mój ukochany Word 2010 uznał to słowo ‚wrześniowe’ za błędną datę i zrobił autokorektę -.-

   h-a-r-v popraw jeśli możesz -.-

   sorry ;/

   Reply
 2. h-a-r-v

  No problem mate. Poprawilem nim napisales :) Ja tam autokorekte mam wylaczona, hehe. Manualnie wybieram poprawki. Polecam.

  Reply
 3. Tempelton Peck

  K*rwa Fear Factory przereklamowanie…kolejny gimnazjalny metal z pierwszym zarostem pod nosem.Rozwin dziecko co rozumiesz przez to swoje „przereklamowanie” bo nie rozumiem.

  Reply
 4. Wegil

  Do gimnazjum nie chodziłem, bo leciałem starym systemem jeszcze. To całe demanufacture zostało ochrzczone jako objawienie, a nie jest nim. Może nikt tak nie grał w ’94, ale nic aż tak odkrywczego tam nie ma. Już wolę „obsolete”, ale później już nic ciekawego moim zdaniem nie zrobili. Jak chcesz, to mam do sprzedania oryginalne demanufacture z bonusową płytką ( wydanie z okazji 25 lecia RR). Kupiłem i żałowałem, ale tak to jest, jak się ufa Metal Hammerowi.

  Reply
 5. Fear The Night

  Fear Factory przereklamowane… I takie teksty rzucają pewnie gimnazjaliści. Mieli parę słabszych płytek, ale ta grupa zapoczątkowała pewien nurt, to nie jest kolejny „zrzynacz” typu Trivium. Znacie coś takiego jak industrial death metal? Pewnie nie. Ale Fear Factory zrobiło mnóstwo dla tego nurtu.

  Lamb of God też spoko zespół, ale za dużo w tym dla mnie „nowego” metalu.

  Reply
 6. Tempelton Peck

  FF nic odkrywczego…przestan koles robic z siebie pajaca i moze idz popilnuj krzyza.Pokaz mi zespól który gral tak jak oni przed Fear’em.To tak jak Metallica,Korn,Acid Drinkers…nikt przed nimi tak nie gral.Dzieki za plytke ale juz mam ich wszystkie bo trzeba je miec;)

  Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *