24.edycja Metalmanii odbędzie się 7 kwietnia w katowickim Spodku. Skład bardziej zróżnicowany niż w ubiegłym roku, więcej klasycznych dźwięków i parę niespodzianek.

Kontynuujemy odliczanie, prezentując po kolei wszystkie zespoły, które wystąpią tego dnia.

Greccy klimatyczni deathowcy z Dead Congregation  działają od 2004, mają na koncie dwa długograje. Obecnie promują EPkę „Sombre Doom” z 2016 roku.

W podobnych klimatach porusza się tarnowski Kult Mogił. Na koncie demo, pełniak i najnowsza EPka „Portentaque”.

Mekong Delta, czyli legenda ultratechnicznego thrashu, wracają do Polski po ponad ośmiu latach. Formacja powstała w 1985 roku z inicjatywy Ralfa Huberta, inżyniera dźwięku i właściciela wytwórni płytowej ‘Aaarrg’. Przez wiele lat personalia muzyków były pilnie strzeżoną tajemnicą, a oni sami występowali pod przybranymi nazwiskami. Dopiero po latach okazało się, że za projektem kryją się m.in. muzycy grup Rage i Living Death. Choć Ralf zawiesił zespół w 1998, reaktywacja nastąpiła w 2005. Od tego czasu regularnie wydają kolejne udane płyty i koncertują. Przez krótki czas śpiewał w Mekong Delta Leszek Szpigiel (ex-Wilczy Pająk).

 Terrordome to krakowski crossover/thrash. Na scenie od 2005. Dwie pełne płyty, trzy splity. Trasy po Europie i Brazylii, występy w Japonii… Ambasadorzy nowej fali pełną gębą.

 

Ceny biletów w przedsprzedaży:

 FAN – 666 PLN
Loża – 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
Płyta – 190 PLN
Bilety dostępne na stronach:
shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *