Formacja Brown zaprezentowała właśnie najnowszy teledysk zrealizowany do utworu Lśnienie. Klip zapowiada płytę Trzy słońca, która swoją premierę będzie miała już 13 października.

Korzenie Brown sięgają początku lat dwutysięcznych. Przez lata był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie. Teraz formacja powraca z płytą Trzy słońca, której premiera odbędzie się 13 października. Jak mówią sami muzycy:

Ten album różni się od wcześniejszych wydawnictw. To płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką. Warstwa tekstowa zawiera zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów.

Płyta Trzy słońca została zarejestrowana  w ZED Studio, a osobą odpowiedzialną za produkcję był Tomasz Zalewski

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *