Dostępna jest już najnowsze EP-ka zespołu Bruklin. Materiał zatytułowany #nieznamjest przedsmakiem debiutanckiego pełnego albumu, nad którym pracuje zespół.

Na EP-ce oprócz dotychczas zaprezentowanych singli Bon voyage oraz Lwia część znalazły się trzy nowe nagrania zrealizowane w trzech studiach nagraniowych: w Dworku Białoprądnickim, IP Studio w Krakowie oraz w warszawskim TR Studio. Dodatkowo jako bonus pojawiły się dwa numery zarejestrowane podczas występu na żywo w programie Makakofonia MakakArt w Antyradiu.

  #nieznam to przedsmak nadchodzącej pierwszej, długogrającej, bruklińskiej płyty – mówi Dawid, gitarzysta Bruklin. –  W produkcję EP-ki były zaangażowane zostały w sumie aż cztery studia nagraniowe, natomiast projekt okładki przygotowało niezawodne Rakieta Studios.

Warto wspomnieć, że EPka powstała dzięki wygranej w Przeglądzie Kapel Rockowych 2019 – dodaje Jarek, basista zespołu. –  Organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, gdzie oprócz możliwości pracy w studiach nagraniowych, firma MediaPixel z Krakowa przygotowała fizyczne nośniki CD. Dla wszystkich wielka piona i podziękowania za współpracę!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *