Białorusini z elektro-prog-metalowego Weesp prezentują swój najnowszy, długo zapowiadany album zatytułowany Black Sails. Zespół wkrótce wyrusza w trasę – wystąpi także w Polsce.

Nową płytę Weesp promują trzy single:

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany The Void pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku. Po premierze

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany „The Void” pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku. Po premierze Black Sails, która odbyła się 5 kwietnia zespół wyruszył w trasę podczas której odwiedzi także Polskę. Czekamy na szczegóły.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *