Ogrody Salomona to tytuł najnowszej płyty poznańskiego Mean Machine. Southern hard-rockowy album zdaje się być jedną z najciekawszych rockowych pozycji wydawniczych roku 2018.

W całości polskojęzyczna płyta Ogrody Salomona to ukłon w stronę najlepszych lat rocka oraz hard rocka i jego tuzów, jak Jimi Hendrix, Led Zeppelin czy Deep Purple. Album promowany jest klipem do utworu Wysoko, wysoko.

Poszczególne otwory z nowej płyty zespół udostępnia na swoim profilu Youtube.

Zespół Mean Machine powstał około 10 lat temu w Poznaniu. Założyło go dwóch najlepszych kumpli zakochanych po uszy w muzyce amerykańskiego południa i własnych wiosłach. Przez lata funkcjonowania jego styl mocno ewaluował i zaczął czerpać inspiracje z coraz szerszych odmian muzyki rockowej. To wszystko pozwala dzisiaj określić zespół mianem hard-rockowej maszyny, pełnej energii, ale również dojrzałej, jak przystało na vintage’owy band. W obecnym składzie zespół funkcjonuje od 3 lat. Do wspomnianych wcześniej dwóch zapaleńców dołączyli ojciec z synem, co razem tworzy wyjątkowo wybuchową mieszankę. Nadchodzące płyta to wydawnictwo numer dwa w historii zespołu, jednak debiut obecnego składu, przez co też niejako drugi debiut samego Mean Machine.

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *