Białoruska elektro-rock-metalowa formacja WEESP prezentuje kolejny singiel promujący album Black Sails. Do utworu Not Over przygotowano specjalny klip. To nie ostatni singiel zespołu przed premierą płyty.

Przypomnijmy, 24 grudnia zespół opublikował klip do utworu Illumination także promujący album Black Sails.

Jak informuje zespół:

Rozpoczynamy naszą podróż pod czarnymi żaglami nadchodzącego albumu Black Sails od singla Illumination, ponieważ idealnie oddaje on brzmienie i przesłanie całego albumu. Jeśli kiedykolwiek poczułeś się źle zrozumiany przez społeczeństwo, zostałeś nazwany dziwakiem lub po prostu poczułeś się wściekły na otaczający cię i nierozumiejący świat, jesteś mile widziany na pokładzie. Jesteśmy pewni, że mamy wiele wspólnego, więc dołącz do nas i przeżyj wspaniałą podróż pełną wolności, marzeń i wiary.

Black Sails ma ukazać się na już za kilka tygodni. Przed premierą Weesp zaprezentuje jeszcze jeden singiel.

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany The Void pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku.

Płyta The Void promowana była przez zespół cyklem koncertów w Europie w latach 2016 – 2017, w tym w Polsce. Po wydaniu najnowszej płyty, zespół zapowiada koncertowy powrót do naszego kraju.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *