Białoruska elektro-rock-metalowa formacja WEESP prezentuje kolejny singiel promujący album Black Sails. Do utworu Not Over przygotowano specjalny klip. To nie ostatni singiel zespołu przed premierą płyty.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=UqD6Gp5fCuA]

Przypomnijmy, 24 grudnia zespół opublikował klip do utworu Illumination także promujący album Black Sails.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tgZPcc0lyKY]

Jak informuje zespół:

Rozpoczynamy naszą podróż pod czarnymi żaglami nadchodzącego albumu Black Sails od singla Illumination, ponieważ idealnie oddaje on brzmienie i przesłanie całego albumu. Jeśli kiedykolwiek poczułeś się źle zrozumiany przez społeczeństwo, zostałeś nazwany dziwakiem lub po prostu poczułeś się wściekły na otaczający cię i nierozumiejący świat, jesteś mile widziany na pokładzie. Jesteśmy pewni, że mamy wiele wspólnego, więc dołącz do nas i przeżyj wspaniałą podróż pełną wolności, marzeń i wiary.

Black Sails ma ukazać się na już za kilka tygodni. Przed premierą Weesp zaprezentuje jeszcze jeden singiel.

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany The Void pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=y6qmCNjvrx0]

Płyta The Void promowana była przez zespół cyklem koncertów w Europie w latach 2016 – 2017, w tym w Polsce. Po wydaniu najnowszej płyty, zespół zapowiada koncertowy powrót do naszego kraju.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *