To jeden z najbardziej oczekiwanych muzycznych powrotów ostatnich lat. Po kilku latach grupa Nine Inch Nails ponownie stanęła na najbardziej prestiżowych scenach świata. Polscy fani również będą mieli okazję sprawdzić ich koncertową formę, gdyż zespół wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 10 czerwca bieżącego roku w katowickim Spodku.

NIN

Nine Inch Nails, to jeden z pierwszych zespołów grający nowoczesny industrial, czyli połączenie metalu z muzyką elektroniczną. Grupa powstała w 1989 roku, debiutując singlem ‚Down In It’. Przez 20 lat istnienia grupa zebrała pokaźną kolekcję hitów. Niemałym szokiem dla fanów grupy była informacja o zawieszeniu działalności kilka lat temu. Przerwa nie była jednak długa i zespół powrócił z nowym albumem „Hesitation Marks” w 2013 roku, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów i recenzentów.

Na katowickim koncercie gościem specjalnym będzie jednoosobowy, instrumentalny projekt Wesleya Eisolda z pogranicza syntezatorowego popu i darkwave’u.

Bilety do kupienia w Altersklepie i punkach sprzedaży Ticketpro.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *