Robb Flynn, jak każdy z nas, jest czasami nieco nieuważny. Niedawno zgubił telefon… Oddajmy mu głos:

Zgubiłem telefon podczas wczorajszego lotu z Adelaide do Perth. Zauważyłem, że go nie mam, kiedy byłem już w hotelu. KURWA MAĆ. Szczęśliwie, dzięki aplikacji „Znajdź mojego iPhone’a” mogłem namierzyć moją zgubę – była na lotnisku. Razem z moim Tour Managerem wyruszyliśmy tam i krążyliśmy po miejscach w których byłem – łazienka, kawiarnia i tak dalej. Niestety, chuj. Aplikacja twierdziła uparcie, że znajduje się on gdzieś w okolicach płyty lotniska.

Po tym, jak z naszej szatni ukradziono niegdyś telefon Dave’a (McClain, perkusista Machine Head – przyp. red.) wiedzieliśmy, że aplikacja nie jest w 100% dokładna. Dlatego też spoglądałem na to, co wskazuje, z przymrużeniem oka.

W końcu znaleźliśmy jakiegoś kolesia, który powiedział nam, że do wskazanego przez aplikację miejsca nie mamy dostępu. Poszedł więc tam i wrócił z kiepskimi wieściami – po telefonie ani śladu.

Po 2 godzinach poszukiwań, gotów byłem się poddać i kupić nowego iPhona. Wtedy koleś poszedł tam z powrotem i w jakiś cudowny sposób wrócił z telefonem! Gdzie go znalazł? Nie w samolocie… nie, nie. Leżał… pod płotem.

Najwidoczniej któryś z pracowników Qantas Airlines znalazł go podczas sprzątania samolotu i, zamiast oddać go do biura rzeczy znalezionych, zostawił sobie mając nadzieję, że o nim zapomnę.

Dzięki niesamowitym wysiłkom pana Scotta Macandera, znalazłem moją zgubę. Gość dostał pseudonim „Koleś jest bohaterem”! Został godzinę po pracy po to, aby pomóc kompletnie nieznajomemu gościowi, a to wszystko po 12 godzinach ciężkiej harówki!

Jestem cholernie zainspirowany zachowaniem Scotta. W świecie, w którym wszyscy są zbyt zajęci aby pomagać sobie nawzajem, ten koleś zrobił coś zupełnie odwrotnego! Będę mu za to dozgonnie wdzięczny!

Piękna historia, Robb. Czekamy na następne. A pana Scotta podziwiamy – więcej takich ludzi!

5592114F-machine-head-dudes-a-hero-image

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *