W zeszłym tygodniu organizatorzy festiwalu ogłosili, jakoby Newsted miał zostać usunięty z listy headlinerów festiwalu Soundwave przez zespół Megadeth. Przypomnijmy też, że Dave Mustaine w swoim oświadczeniu oznajmił, iż nie miał z tym nic wspólnego i również wycofał swój udział z festiwalu, domagając się przeprosin, których nie otrzymał.  W międzyczasie Newsted znowu pokazał się na wyżej wspomnianej liście, tym razem u boku Testamentu.

Pomimo tych informacji, Jason dziś na usuniętym już poście na Facebooku napisał, że jego występ znowu jest odwołany, jednakże promotor trasy wydał oświadczenie, w którym mówi:

Aj Maddah powiedział, że sprzęt grupy Newsted już jest w Brisbane. On sam próbował kontaktować się z Jasonem, ale okazało się to niemożliwe. Potwierdził też, że festiwal Soundwave zacznie się w tym tygodniu, niezależnie od okoliczności związanymi z tą sprawą. W razie, gdyby Newsted miał nie grać, reszta zespołów dostanie więcej czasu na swoje sety, ponieważ jest już za późno, by dokonywać jakichkolwiek zmian.

Newsted jednak wyrzucony ze składu Soundwave?

 

Piotrek Spanialski

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *