Utwór pochodzi z najnowszego krążka zespołu – „Up The Dosage” – którego premiera nastąpi 21 stycznia 2014 za pośrednictwem Steamhammer/SPV. Album dostępny będzie w formie limitowanej edycji digipack (wraz z 2 bonusowymi utworami oraz plakatem), podwójnej edycji winylowej (gatefold), wersjach standardowej i cyfrowej. Nowy kawałek „Everybody’s Fault But Mine” czeka już poniżej:

Kawałek ten jest opisywany przez Blaine’a Cartwrighta [frontmana Nashville Pussy ] jako:

Największy, południowy hymn rockowy XXI wieku. Został napisany dla tych, którzy mają jaja na tyle, by wciąż zmagać się i wspinać na niekończącą się górę.

Praca nad „Up The Dosage” rozpoczęła się w 2009r., zaraz po wypuszczeniu „From Hell To Texas„. Zawiera 13 nowych utworów i 2 bonusowe kawałki. Blaine Cartwright nie ukrywa dumy jak i radości z nowego krążka:

Żaden z poprzednich albumów Nashville Pussy nie był tak różnorodny, jak i jednolity jednocześnie. Wszystko brzmi o wiele lepiej, surowo i autentycznie w każdym calu. To nasze ‚Back In Black’!

„Up The Dossage” zawiera pierwsze utwory z nowym basistą Bonnie Buitragą, który dołączył do zespołu w miejsce Karen Cudy. Cartwright skomentował to tak:

Bonnie grała już z nami 12 lat temu, gdy potrzebowaliśmy zastępstwa za Karen. Mieliśmy szczęście, że mogła nam pomóc. Pochodzi z Południowej Kaliforni i jest świetnym muzykiem, który dostarczył naszemu rockowi jeszcze więcej solidnego rolla!

Za mix odpowiedzialny jest Rick Beato [znany z pracy z Shinedown].

Lista utworów ‚Up The Dosage’:

01. Everybody’s Fault But Mine
02. Rub It To Death
03. Till The Meat Falls Off The Bone
04. The South’s Too Fat To Rise Again
05. Before The Drugs Wear Off
06. Spent
07. Beginning Of The End
08. Up The Dosage
09. Taking It Easy
10. White And Cloud
11. Hooray For Cocaine, Hooray ForTennessee
12. Pillbilly Blues
13. Pussy’s Not A Dirty Word
14. Begging For A Taste (digipak bonus track)
15. Before The Drugs Wear Off (digipak bonus track)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *