Wszyscy dobrze wiemy, że Lemmy od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Z tego powodu Motörhead zmuszone było m.in. odwołać trasę po Europie. Kilmister mówił o tym, że stara się rzucić palenie i alkohol, aby choć w pewnym stopniu poprawić swój stan zdrowia. Od tego czasu Lemmy trzymał się z dala blasku fleszy, stąd też nie mogliśmy zobaczyć żadnych zdjęć wokalisty i basisty, aż do teraz.

Dyrektor generalny WWE, Triple H, który wielokrotnie podkreślał, że jest wielkim fanem muzyki Motörhead (prawie zawsze podczas wejść na ring towarzyszy mu ich muzyka), wraz ze swoją żoną spotkał ostatnio Lemmy’ego i opublikował wspólne zdjęcie z muzykiem, okraszone takim komentarzem:

Steph i ja uwielbiamy, gdy mamy szansę Cię zobaczyć, Lem, jesteś prawdziwą legendą i przyjacielem!!!

Najświeższe zdjęcie Lemmy'ego

Na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcie to różni się od większości fotek z Lemmym – wygląda on na zniszczonego i zmęczonego życiem starszego człowieka, w którym brakuje już tej iskry, której zawsze miał pod dostatkiem. Miejmy nadzieję, że Kilmister zdoła w pełni wrócić do sił na najbliższy koncert Motörhead, który odbędzie się w kwietniu w Coachella.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *