21 czerwca N o c t i zaprezentuje nowy singiel zatytułowany Poczekam. Singiel to kolejna zapowiedź płyty, nad którą pracuje zespół.

 – Nasz najnowszy singiel zatytułowany Poczekam, to utwór o marzeniach – informuje zespół. – Przy okazji jego powstawania jedno z takich marzeń spełnił nasz klawiszowiec. Gościnnie w piosence pojawia się pewna bardzo ważna dla polskiej muzyki osoba, prywatnie jego idol. Nie chcemy zdradzać niczego więcej, zapraszamy na premierę 21 czerwca – zachęcają muzycy.

Realizatorem i producentem najnowszego singla N o c t i jest Bartek Mielczarek, na co dzień blisko współpracujący z Dawidem Kwiatkowskim i Moniką Brodką. Jak deklaruje zespół, to właśnie jemu powierzy produkcję kolejnych singli i być może całej debiutanckiej płyty, nad którą pracuje.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do wydarzenia!

Poprzednim singlem N o c t i  promującym nadchodzący krążek był utwór Na szklanych orbitach.

„Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha” – komentował wówczas premierę zespół.

Zespół N o c t i  to udana próba połączenia kilku żywiołów. Młodości i doświadczenia, przedsiębiorczości z artystycznym chaosem, wyobraźni z pragmatyzmem. Muzyka N o c t i to bardzo niebezpieczne rubieże, na których można spotkać zarówno elementy rocka, alternatywy oraz elektroniki połączonych w melodyjne utwory. Obecnie formacja pracuje nad debiutanckim albumem.

 

 

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *