Dave Mustaine (Megadeth) w niedawnej serii pytań i odpowiedzi z fanami na tweeterze odniósł się do tego, czy Wielka Czwórka Thrashu kiedykolwiek zagra jeszcze razem na scenie. Niedawno wyraził nadzieję, że tak się stanie, lecz wskazywał, że Metallica wydaje się nie mieć na to chęci i że być może należałoby ją zastąpić Exodusem. Teraz niejako rozszerzył swoją wizję:

[Koncertów] Wielkiej Czwórki już nie będzie. Megadeth jest w gotowości, ale Slayer robi ostatnie okrążenie, a Metallica nie chce tego robić. To może Wielka Dwójka?

Obejrzyjcie DVD z Big 4, gdzie Kirk mówi, że oni są Big 1. To zasmuciło wielu ludzi. W tym mnie.

Wspomniany fragment DVD poniżej:

Megadeth, Anthrax, Exodus, Testament! Oto nowa Wielka Czwórka.

Zapytajcie [Metallicę, dlaczego nie chcą grać więcej koncertów Big 4]. Żarty żartami, wiem tylko, że gdy Slayer odejdzie, to będzie koniec prawdziwej Big 4.

Gdy któryś z fanów zasugerował, że być może Metallica obraziła się za to, że Mustaine pokrzyżował im plany wydawnicze, ten odparł:

Kto wie. Nie oddam Larsowi moich praw autorskich do utworu, który napisałem będąc jeszcze w Panic.

dave mutaine

3 Komentarze Mustaine: „Megadeth, Anthrax, Exodus, Testament! Oto nowa Wielka Czwórka.”

  1. sara

    Miedzy nimi tak zawsze raz lepiej raz gorzej…, zreszta Slayer nawet jakby dalej gral to i tak po smierci Jeffa nie jest „prawdziwym” Slayerem.

      1. Vrg

        Z Holtem Slayer brzmi jak King x 2 na solówkach. Stracili głównego kompozytora i to słychać. Wypalili się niestety… Chyba lepiej będzie jak odejdą…

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *