„Murder In The Front Row”: zobacz zwiastun filmu o początkach thrashowej sceny w Bay Area

„Murder In The Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story” to pełny tytuł dokumentu opowiadającego liczne historie z czasów powstawania thrash metalowej sceny w Bay Area, który swą premierę miał będzie 20 kwietnia w AMC Kabuki 8 – kinie ulokowanym w japońskiej dzielnicy San Francisco. Po projekcji koncert zagra Metal Allegiance.

Póki co brak wzmianki o tym, w jakiej formie będzie można film obejrzeć później.

Reżyserem produkcji jest Adam Dubin, który wcześniej realizował już dokumenty o Metallice (w tym słynne „A Year And A Half In The Life Of Metallica Parts 1 & 2”), teledyski (Metallica – „Nothing Else Matters”, Beastie Boys – „(You Gotta) Fight for Your Right (To Party!)” i „No Sleep till Brooklyn”) i krótkie filmy komediowe (m.in. z udziałem Lewisa Blacka i Tima Breuera). Narratorem jest komik Brian Posehn.

Całość oparta jest luźno na wydanym w 2012 r. albumie fotograficznym Haralda Oimoena i Briana Lewa o podobnym tytule.

Jak widać na załączonym trailerze, w filmie informacje otrzymamy z pierwszej ręki od członków kapel, które stanowiły oś ówczesnych wydarzeń:Metalliki, Megadeth, Slayer, Exodus, Testament, Anthrax, Death Angel, Vio-Lence, a dodatkowo także Possessed i Metal Allegiance (dokładna lista pojawia się pod koniec zwiastunu).

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *