Byli członkowie Motörhead, gitarzysta „Fast” Eddie Clarke oraz perkusista Phill „Philthy” Taylor, pojawili się na scenie obok Lemmy’ego Kilmistera podczas koncertu zespołu w Birmingham, który odbył się 6. listopada. Następnie Clarke, Lemmy oraz obecny perkusista Motörhead, Mikey Dee, wspólnie wykonali jeden z największych klasyków zespołu, utwór ‚Ace Of Spades’. Wideo z tego występu możecie obejrzeć poniżej.

W 2011 roku w wywiadzie dla Guitar International, Lemmy został spytany o to, czy możliwy jest powrót Motörhead w oryginalnym składzie. Jego odpowiedź brzmiała następująco:

Nie, ponieważ ci dwaj goście, którzy są ze mną obecnie robią to dłużej niż oryginalna dwójka. Grali ‚Ace Of Spades’ częściej niż oni. Grali ‚Overkill’ częściej niż oni. Dlaczego miałbym odstawić Philla (Campbella, obecnego gitarzystę zespołu-przyp. red.) i Mikkey’a by wrócić do występów z gośćmi, którzy nie potrafią zagrać tych kawałków tak dobrze jak oni? Oni wyszli z wprawy. To niedorzeczne, by o tym myśleć. Byłby to tylko akt nostalgii. Wolę zajmować się dniem dzisiejszym i przyszłością.

Motörhead: Zobacz wideo ze wspólnego występu z oryginalnymi członkami zespołu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *