W niedawnym wywiadzie dla Classic Rock Lemmy szczegółowo opisał, co mu dolega, zapewniał jednak, że będzie w pełni sił na zbliżającą się trasę promocyjną albumu „Aftershock”. Teraz Kilmister wystosował oświadczenie, w którym musiał cofnąć swoje słowa:

Muszę z przykrością poinformować Was, że Motorhead musi odłożyć nadchodzącą trasę po Europie na 2014r.

Podjęliśmy tę decyzję, ponieważ nie jestem jeszcze w pełni gotów na wyruszenie w trasę i pracuję nad swoim powrotem do pełni formy i mocnego zdrowia. Bez obaw – nie zacznę promować weganizmu i napojów bezalkoholowych, ale – mówiąc uczciwie – przeobrażam różne obszary swojego życia tak, by powrócić w formie i sile lepszej niż kiedykolwiek.

Rozczarowałem się niezmiernie musząc powiedzieć, że nie jestem jeszcze gotów do trasy, ale nie aż tak, jak bardzo byłbym rozczarowany, gdybym wyszedł, zagrał kilka średniawych koncertów i patrzył, jak moje zdrowie podupada na długo przed końcem trasy! Gdy ludzie przychodzą zobaczyć trasę Motorhead, oczekują koncerty Motorhead i to jest dokładnie to, co dostaniecie jak tylko odzyskam siły i będę gotów narobić hałasu.

Doceniam Waszą cierpliwość i zrozumienie… wiedzcie, że coraz bardziej wracam do sił każdego dnia, więc, Europo, wyczekuj kolejnej wiosny i widzimy się wtedy.

Dzięki wszystkim.

Tutaj możecie posłuchać świeżego wywiadu z Lemmym, w którym również porusza ten temat.

lemmy saves

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *