Mötley Crüe udostępniło filmowy zwiastun nadchodzącej trasy „The Final Tour”, w którym możemy usłyszeć fragment nowego utworu ‚All Bad Things Must End’. Jest to pierwszy nowy kawałek zespołu od 2012 roku, w którym to grupa wydała singiel ‚Sex’. Nikki Sixx, basista Mötley Crüe, wyjaśnia dlaczego fani mogą już nie usłyszeć nowego, pełnoprawnego albumu zespołu:

Napisaliśmy kilka utworów, ale jeśli jesteś zespołem tego rodzaju, na takim etapie swojej kariery, to nie możesz być grany w radiu. Jeśli byłeś na rynku przez jakieś 15 lat to jesteś klasycznym rockiem, ale rockowe radio nie gra nowej muzyki. Wtedy myślisz: „Kurwa człowieku, to jest do dupy.”

Członkowie zespołu zorganizowali w styczniu konferencję prasową, w której ogłosili, że zespół zorganizuje swoją ostatnią trasę „The Final Tour”. Grupa planuje zagrać ponad 70 koncertów w Stanach w 2014 roku i więcej poza USA w 2015. Dodatkowo kwartet podpisał porozumienie, na mocy którego wraz z końcem 2015 roku żaden z członków nie będzie mógł wyruszyć w trasę pod szyldem Mötley Crüe. www.youtube.com/watch?v=xhTxtFeDjCI

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *