Jeśli jesteś jednym z tych malkontentów nieustannie narzekających na brak oldschoolowego klimatu, na wypalenie kapel, na bezpłciowość młodych zespołów, to z całą pewnością nie będzie ci się chciało wstać z kanapy w zimny i zapewne także deszczowy wieczór 24 listopada. Duży błąd.

W Pubie Motocyklowym 2 Koła pod koniec listopada będziemy mieli okazję imprezować w mocnym, szybkim i przede wszystkim młodym składzie. Pierwszy raz w Warszawie zagrają speed metalowcy z Mosherz, a towarzyszyć im będą Better Than Worse, Inner Rage oraz Nuclear Jeezus.

Chłopaki z Wrocławia stawiają na szybkość, agresję i bezlitosny moshpit. Mosherz w trakcie swojej krótkiej kariery wydali EP-kę zatytułowaną Pit Philosophy, podbili polskie i zagraniczne miasta, supportując niekiedy gwiazdy takie jak Ghoul, Kat & Roman Kostrzewski czy Skeletal Remains oraz zapowiedzieli debiutancki album Tales From The Nightbutcher’s House, z którego kawałki z pewnością usłyszymy już niebawem w Warszawie.

Z kolei bardzo młode Better Than Worse od czerwca 2017 roku konsekwentnie podąża śladami prekursorów crossoveru takich jak D.R.I czy S.O.D. Kawałki nie dłuższe niż dwie minutki to idealne określenie grupy.

Przyjezdnych wspierać będzie prawdopodobnie jeden z najbardziej imprezowych zespołów w Warszawie, czyli Inner Rage. Opowieści o destrukcyjnych występach chłopaków na licealnych festiwalach długo jeszcze będą krążyć wśród uczestników, a powtórkę z rozrywki zaprezentują w 2 Kołach. Skład dopełnia Nuclear Jeezus, czyli kolejna i ostatnia już thrashowa kulka agresji.

Teraz to jest – nic dodać, nic ująć!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *