W ostatnim numerze brytyjskiej edycji magazynu Metal Hammer pojawił się wywiad, w którym były perkusista Dream Theater, Mike Portnoy, został zapytany o to, jakie są wg niego szanse na to, że jeszcze kiedyś zobaczymy go występującego ze swoim byłym zespołem. Perkusista odpowiedział, że szanse te są prawdopodobnie bliskie zeru:

Jeśli miałby to być przedmiot jakiegoś zakładu, to szczerze mówiąc nie postawiłbym na to pieniędzy. To nie zależy ode mnie. Nigdy nie mówię nigdy, nie zamknąłem za sobą żadnych drzwi.

Jestem nostalgiczną osobą. Łatwo wybaczam i nawiązuje więzi… ale wydaje mi się, że chłopaki w Dream Theater wyrazili się jasno mówiąc, że nie chcą patrzeć wstecz. Piłka jest w tej chwili po ich stronie kortu. Zobaczymy.

Przypomnijmy, że Portnoy opuścił Dream Theater we wrześniu 2010 roku, będąc w trasie z grupą Avenged Sevenfold, podczas której zastępował tragicznie zmarłego perkusistę zespołu. Jego miejsce zajął wtedy Mike Mangini znany ze swoich występów w zespole Steve’a Vai czy też kanadyjskiej grupie thrashmetalowej Annihilator.

Mike Portnoy: "Nie postawiłbym pieniędzy na swój powrót do Dream Theater"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *