Już po raz piąty bydgoski klub Estrada gości pod koniec stycznia minifest METALOWY POCZĄTEK ROKU. Jak zwykle skład jest zróżnicowany, aby każdy z miłośników metalowego grania znalazł coś dla siebie.

Koncert otworzy warszawski Hellhaim. Grają mroczny i niebanalny heavy metal. Po nich na scenę wejdzie kolejna ekipa ze stolicy: stoner/sludge’owy Spirit. Następnie nadejdzie kolej na gospodarzy: grających obecnie nowoczesny thrash Deathinition. Po solidnej rozgrzewce deski Estrady sprawdzą (również łojący nowoczesny thrash) Ślązacy z Horrorscope. Dawno w Bydgoszczy niewidziani, promują wydaną po długiej przerwie szóstą płytę.

Gwiazdą wieczoru będzie tczewski Azarath, kultowa formacja polskiego death/black metalu. W tym roku obchodzą 20-lecie istnienia, z oryginalnego składu pozostał perkusista Inferno. Tak, ten z Behemotha.

Bilety w cenach: 35zł przedsprzedaż (szczegóły na dole strony), 45zł w dniu koncertu, 20zł dla osób przed ukończeniem 18 roku życia za okazaniem stosownego dokumentu potwierdzającego datę ur.

Bilety w cenie przedsprzedażowej dostępne są do dnia 25.01.2018 włącznie na stronie:
http://dn-tickets.8merch.com/metalowy_pocztatek_roku_v-id15201 (płatność przelewem)

A także na terenie Bydgoszczy w:
Estrada stagebar
Prolog9
Music House
w godzinach urzędowania tych przybytków.

Dziś mamy dla Was bilet. Trafi on do osoby, która najbardziej przekonująco opisze w komentarzu pod postem na facebooku, dlaczego właśnie jemu/jej się należy. Na odpowiedzi poczekamy do piątku.

 

 

 

 

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *