W dniach 25 i 26 sierpnia odbyły się dwie kolejne edycje koncertów NO REASON TO LIVE, na których wystąpiło 5 kapel – głównie ze sceny black metalu.

Zapraszamy do multimedialnej relacji autorstwa Marka Maciejewskiego.

W pierwszym dniu zagrali: Sacrofuck – death metal z Warszawy. Następnie Galvanizer – jeden z najlepszych fińskich zespołów ostatnich lat. Umiejętnie łączą death z grindem, mocno inspirując się twórczością Carcass. Na zakończenie wystąpił Funebrarum , legenda amerykańskiej sceny death metalowej. Oldchoolowy death, świetny na płytach jak i na scenie. Daryl Kahan, wokalista i jedyny członek pierwszego składu, to miażdżąca siła, której nie sposób powstrzymać. Ostatnim materiałem zespołu jest EP-ka „Exhumation of the Ancient” z 2016 r.

W drugim dniu wystąpiły dwa zespoły: Sarinvomit – złowroga black-thrash metalowa mieszanka, absolutna legenda tureckiej sceny ekstremalnej. Ostatnimi materiałami kapeli są pełniak „Malignant Thermonuclear Supremacy” z 2018 r. i split „Encomium of Depraved Instincts” z Eggs of Gomorrh z 2019 r. Na koniec zagrał holenderski Funeral Whore, czyli death metal mocno inspirowany szwedzką szkołą. Bardzo dobry, dynamiczny koncert, w trakcie którego scena stała się miejscem ujścia barbarzyńskich instynktów. W dyskografii zespołu ostatnimi dokonaniami są „Phantasm”, koncertówka „Live Rituals of Death” i split (z Bloodfiend) „Only Death Prevails” – wszystkie z 2016 r.

Fotorelacja:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *