Metalmania 2018 – kolejne ogłoszenia!

7 kwietnia przyszłego roku odbędzie się XXIV edycja Metalmanii. Headlinerem festiwalu będzie norweski Emperor, a tego samego dnia w Spodku wystąpi również grecka formacja Dead Congregation, a na Drugiej Scenie zagrają przedstawiciele rodzimego groove metalu, Minetaur.
Dead Congregation to jeden z najlepszych greckich przedstawicieli brutalnego death metalu, którego koncerty to nie tylko popis technicznych umiejętności muzyków, ale i majstersztyk w budowaniu specyficznego, wręcz mistycznego klimatu. Grupa powstała w 2004 roku w Atenach i ma na swoim koncie dwie EPki, split z Hatespawn oraz dwa pełnowymiarowe albumy: „Graves of the Archangels” z 2008 roku i „Promulgation of the Fall”, który ukazał się 6 lat później i znalazł się we wszystkich najważniejszych podsumowaniach na najlepszą metalową płytę 2014 roku.

Minetaur to warszawski zespół, który działa od 2012 roku, swoją twórczość sami określają jako sludge’n’roll. W tym roku ukazał się debiutancki album i jednocześnie trzecie wydawnictwo w dorobku grupy „Gravel Pit”, który promował teledysk do utworu „Hammered”. Za okładkę płyty odpowiada Branca Studio (m.in. Slash, Ghost, Paradise Lost, Converge). Zespół pracuje obecnie nad nowym krążkiem.

Najnowsza edycja Metalmanii będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwym metalowym świętem. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców. Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 22 kwietnia br. w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie formacje jak m.in. Samael, Coroner, Moonspell czy Sodom.

Metal Mind Productions zaprasza

METALMANIA 2018

EMPEROR

DESTROYER 666

XENTRIX

DEAD CONGREGATION

TERRORDOME

SHODAN

MINETAUR

+TBA

7.04.18 – Katowice, Spodek

Ceny biletów w przedsprzedaży:

FAN – 666 PLN

Loża – 355 PLN

Sektory czerwone H, J – 260 PLN

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN

Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN

Płyta – 190 PLN

Bilety już w sprzedaży:

http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)

www.ticketpro.pl

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl

www.ticketportal.pl

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl/metalmania

www.facebook.com/MetalmaniaFestival

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *