Majówkowych ogłoszeń ciąg dalszy! Organizatorzy nie zwalniają tempa i regularnie dodają do grafiku imprezy kolejne gwiazdy. Najnowsze ogłoszenie spotkało się z ogólnym entuzjazmem, bo przecież na jednym z większych polskich festiwali nie mogło zabraknąć Adama Nergala Darskiego, światowej oraz polskiej gwiazdy ekstremalnego metalu. W majowy weekend nie zobaczymy jednak Behemotha.

Współtworzony przez Nergala oraz Johna Portera, z udziałem basisty Wojciecha Mazolewskiego, i perkusisty Łukasza Kumańskie­go, projekt Me and That Man, to eksperymentalne połączenie rocka, folku i country. W jego ramach wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną Songs of Love and Death. Koncerty na trasie w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów, tak samo jak i krążek, który był wielokrotnie wysoko oceniany w kraju oraz za granicą.

Już wcześniej swój udział w festiwalu potwierdzili: The Dead Daisies, Ayo, Dubioza Kolektiv, Kult, Perfect, Vader, Percival, Organek, The Dumplings, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Jelonek i Mikromusic. 3-Majówka, połączona z Thanks Jimi Festival to także kolejna edycja wspólnego bicia rekordu Guinessa. Aktualnie obowiązujące ceny biletów:

  • Jednodniowe – 60 zł
  • Dwudniowe w – 90 zł
  • Trzydniowe – 125 zł.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *