Max Cavalera w rozmowie z Metal Hammer zdradził część planów na przyszły rok. W 2016 możemy się spodziewać 2. krążka spod znaku supergrupy Killer Be Killed (Max, Greg Puciato – The Dillinger Escape Plan, Troy Sanders – Mastodon i Dave Elitch – ex-Mars Volta).  Po koncertach w Australii, na początku roku, Greg Puciato wspominał o możliwej trasie KBK na przełomie listopada i grudnia po Wielkiej Brytanii i USA.

Następnie, po pracach nad nowym krążkiem, światło dzienne ma ujrzeć kolejna porcja muzyki Cavalera Conspiracy, jednak nie sprecyzowano kiedy. Jak mówi Max:

W tym momencie pozwalam się temu dziać. Cokolwiek się stanie to się stanie – takie mam nastawienie. Nie próbuję nic przepychać na siłę. Jeśli się stanie, super; jeśli nie, nadal będzie ok.

Max wspomniał także o reunionie Sepultury:

Myślę, że byłoby spoko zejść się i zagrać te klasyczne numery kilka razy, dla fanów którzy nie widzieli ich za pierwszym razem. Z przyjemnościom bym dla nich to zrobił – ale jeśli do tego nie dojdzie, nadal będzie dobrze, a życie będzie toczyć się dalej.

www.youtube.com/watch?v=kVE2GFvQhyM

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *