Max udzielił wywiadu, podczas którego wspomniał jak rysuje się najbliższa przyszłość jego najnowszego projektu Killer Be Killed.

Powinniśmy być zdolni do zrobienia czegoś w przyszłym roku. Wszyscy jesteśmy zajęci w swoich zespołach na ten moment: Troy (Sanders) z Mastodonem, Greg (Puciato) jest zajęty z The Dillinger Escape Plan. Myślę, że jeśli będziemy działać jak przy tworzeniu płyty – złapiemy 1-2 miesiące wolnego od tego co robimy – nie będziemy nic rezerwować w tym czasie i ruszymy w trasę. Jeśli weźmiemy się za to jak za płytę, jest to możliwe. Powinniśmy spróbować ponieważ ludzie chcą nas zobaczyć, zrobiliśmy dobry album. Zdecydowanie byłaby świetna zabawa na żywo zagrać z tymi zwariowanymi muzykami z różnych zespołów. Sam chętnie zobaczyłbym nas na żywo.

Max jest obecnie w trasie z Soulfly. W grudniu miał brać udział w odwołanych koncertach Metal All-Stars, o których pisaliśmy już tutaj. Na początku przyszłego roku rusza w trasę z  Cavalera Conspiracy. Promuje także swoją autobiografię „My Bloody Roots: From Sepultura to Soulfly and Beyond”.

Więcej o Killer Be Killed dowiecie się z ich Facebooka i strony internetowej.

www.youtube.com/watch?v=kVE2GFvQhyM

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *