Max Cavalera udzielił ostatnio wywiadu dla AndrewHaug.com. Były gitarzysta i wokalista Sepultury został zapytany o opinię na temat wypowiedzi swojego brata, Igora, który wciąż ma nadzieję na powrót klasycznego składu Sepultury. Max odpowiedział:

Byłem tym po prawdzie zaskoczony, bo myślałem, że temat jest już martwy. Szczerze mówiąc, straciłem już na to nadzieję. Tak naprawdę, to nie widzę tego. Wystarczy popatrzeć, jak różni się nasze życie od życia innych członków klasycznej Sepultury – to zupełnie inne światy. Żyjemy w całkowicie innych światach od tamtych gości. To nie będzie już takie samo. Cała magia prysła. Nie sądzę, że reunion byłby dla Sepultury najlepszą rzeczą. Jestem zdania, że wszystko powinno zostać takie, jakie jest i że należy pozostawić wspomnienia w spokoju.

Muzyk kontynuuje:

To był świetny zespół, który stworzył wspaniały materiał. Jestem dumny z płyt, które nagrałem z Sepulturą. Możesz wejść na YouTube i obejrzeć wszystkie te stare teledyski i zobaczyć, jakie to było świetne – trzeba to takim zostawić. Teraz możemy zająć się innymi rzeczami, jak Killer Be Killed, Cavalera Conspiracy czy Soulfly – jesteśmy tym aktualnie bardzo zajęci.

Całą rozmowę możecie przesłuchać poniżej:

Max Cavalera o powrocie klasycznego składu Sepultury: "Nie widzę tego"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *