Dobrą wiadomość o nowym albumie AC/DC i fragmencie jednego z utworów przyćmiewają nieco świeże informacje o aktualnym stanie założyciela zespołu i jego gitarzysty rytmicznego, Malcolma Younga. Kapela powiadomiła, że najnowszy krążek nie był nagrywany z Malcolmem z powodu jego problemów ze zdrowiem, a sam muzyk nie powróci już do zespołu. Został on zastąpiony przez swojego bratanka, Steviego.

Zaraz po ogłoszeniu wieści o albumie ,,Rock Or Bust” pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Malcolma Younga. Sydney Morning Herald rozmawiało z kimś z bliskiego otoczenia rodziny Younga. Osoba ta zdradziła portalowi, ze gitarzysta cierpi na demencję i jest pod stałą opieką w prywatnej klinice. 

Jeśli jesteś w jednym pokoju z Malcolmem i z niego wyjdziesz, po czym wrócisz do niego za minutę, on nie będzie pamiętał, kim jesteś. Malcolm całkowicie utracił pamięć krótkotrwałą. Jego żona, Linda, oddała go pod całodobową opiekę.

Jeśli ktoś miał jeszcze nadzieję, że Malcolm powróci do kapeli, to chyba nic z tego. Pozostaje nam jedynie życzyć muzykowi powrotu do zdrowia.

Malcolm Young (AC/DC) cierpi na demencję i jest pod stałą opieką

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *