Madonna wrzuciła na swój instagram krótkie wideo, na którym gra na gitarze riff z „Whole Lotta Love” z podpisem: „Przekazuję Led Zeppelin. Całą wielką miłość. #rebelheart” , gdzie”Rebel Heart” to tytuł jej nowego albumu.

Channelling Led Zeppelin👻 Whole Lotta Love❤️#rebelheart

Film zamieszczony przez użytkownika Madonna (@madonna)

Nie każdy wie, ale supergwiazda pop brała przez lata lekcje gry na gitarze u Monte Pittmana i tu ciekawa historyjka.  Gość sprzedawał w sklepie muzycznym i zaczął udzielać lekcji. Jego trzecim klientem w 1999r. został brytyjski reżyser Guy Ritchie – facet, a potem mąż Madonny (obecnie już ex), któremu ta kupiła gitarę, by miał co robić po operacji kolana. Monte nie wiedział nawet, kim on jest, bo było to jeszcze przed premierą „Przekrętu”. Luby później odwdzięczył się lubej i także kupił jej instrument, a jej nauczycielem został właśnie Monte, który później dołączył do jej bandu. Za sprawą perkusisty White Zombie grał także w Prong i nieprzerwanie robi karierę solową.

A wracając do Madonny, podobno była bardzo dobrą uczennicą, uczyła się bardzo szybko. Oboje wystąpili wspólnie u Davida Lettermana w 2000r.:

Madonna sięga więc po gitarę od lat, również na scenie. Warto przypomnieć jak 10 maja 2008r. w UK zagrała riff „A New Level” Pantery w hołdzie poległemu Dimebagowi Darrelowi.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *