Robb Flynn w swoim cyklu ‘Dziennik Frontmana’ na fanpage’u Machine Head podsumował akcję charytatywną ‘Robb Flynn & Friends’, której celem było uzbieranie funduszy na leczenie Nikki Davis (post podsumowujący akcję już niebawem). Robb dodał również, iż zespół ma zamiar wydać 10-calowy winyl z wersją demo nowego utworu pt. ‘Killers & Kings’. Na stronie A będzie wspomniany wcześniej utwór, natomiast na stronie B znajdować się będzie cover jednego z kawałków z albumu ‘Our Darkest Days’ zespołu Ignite, który – jak wspomniał Flynn – jest jednym z jego ulubionych.

Machine Head wyda 10-calowy winyl, którego strona A będzie zawierała wersję demo nowego utworu ‘Killers & Kings’. Strona B będzie coverem jednego z naszych ulubionych zespołów ‘Ignite – Our Darkest Days’.

Robb dodał też parę informacji o nowych utworach.

Nowy materiał okazuje się lepszy niż ktokolwiek by tego oczekiwał, mieliśmy przełom.

Mieliśmy PRZEŁOM w kawałku pierwotnie znanym jako: ‘Back From The Grave aka: The Moon Is Fuckin’ Full’.

Nagrywaliśmy demówki z sekcją smyczkową wykorzystaną w ‘Locust’, ‘Quartet Rogue’ oraz u multiinstrumentalisty/klawiszowca Rhysa Fulbera i cytując Larsa Ulricha (który tak naprawdę cytował Roberta Trujillo), “osiągnęliśmy NASTĘPNY POZIOM kurwa!!!”.

Z tym prawie zakończonym już utworem, dokładnie widzę, w którą stronę idzie ten album. Widzę to tuż przed moimi oczami.

To jest co najmniej ekscytujące!

Więc to jest najnowszy i najwspanialszy grunt Machine Head. Wszystko tutaj idzie pełną parą i nie możemy się doczekać żeby wynagrodzić oddanie nową muzyką i wszystkim tym co z nią przyjdzie!

Autorem newsa jest polski fanklub Machine Head – Polish Locusts.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *