Wielkimi krokami zbliża się premiera „Lulu” czyli wyczekiwanego efektu kolaboracji Metalliki i Lou Reeda. Chyba jeszcze nigdy oczekiwanie na nowe utwory sygnowane nazwą Metallica nie budziło tak wielu różnych, często sprzecznych opinii. Tak czy inaczej płyta ukaże się już wkrótce – pojawiają się też pierwsze plotki na temat koncertów promujących Lulu.

Loutallica na koncertach w najbliższej okolicy?

Okazuje się, że na stronie Eventimu (dystrybutora biletów), w tzw. Ticket Alarm – umożliwiającym zapisanie się na automatyczne powiadomienie o koncertach danego artysty – pojawiły się właśnie dwie pozycje: Metallica oraz Lou Reed

Loutallica na koncertach w najbliższej okolicy?

Teoretycznie Loutallica mogłaby zagrać w Polsce, ale bardziej realną opcją jest Berlin (choćby z uwagi na związek z adaptowaną sztuką) lub Londyn. Czy bylibyście zainteresowani pójściem na koncert Lou i Metalliki?

7 Komentarze Loutallica na koncertach w najbliższej okolicy?

  1. Jasonic

    Jeśli sama Metallica miałaby zagrać to i owszem:) z Reedem-no way!!wolę poczekać na koncert Mety po wydaniu następnego w pełni autorskiego albumu.

    Reply
  2. LM

    Jak otworzą stadion w Chorzowie to Meta mogłaby zagrać na otwarcie. Jest duża szansa. Po co koncert z tym dziadem w Polsce ? Czekam na 2012.

    Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *