13 listopada twórcy Lulu wystąpili w programie „Che Tempo Che Fa” kanału RAI 3. Wykonali czekające na teledysk „Iced Honey” i „White Light/White Heat” The Velvet Underground. Udzielili również wywiadu. Wideo poniżej:

Lou Reed & Metallica: występ we włoskiej TV

12 Komentarze Lou Reed & Metallica: występ we włoskiej TV

 1. metalhead

  lou reed jest na żywo jeszcze bardziej żenujący niż na albumie studyjnym. mógłby się przynajmniej zamknąć jak Het śpiewa…

  1. Jimmy

   Z tym się zgadzam w stu procentach. Owszem oni to takl nagrali ale źle to wygląda jak Papa Het i Lou „śpiewają” razem „Iced Honey”

 2. Profesor Metalicus

  Podoba mi sie sposob w jaki Metallica wyraza swoje uwielbienie dla LR…fascynujace jak brna w ten niesmaczny zart pt. LULU albo swietnie sie bawia.

 3. Papa Het

  Teraz już wszystko jasne. Jak mozna zobaczyć Lou ma przed sobą duży monitor z tekstem. Dlatego Lulu to recytwany album, by Lou na żywo nie pomilił rytmów. Gra On również 2 akrdy by nie pomylić piosenek.

 4. bimbasik

  Panowie – jak was szanuję za cały dorobek, tak pytam – nie szkoda wam czasu na promowanie tego szajsu ??? Czy aż tak trudno jest przyznać – OK, próbowaliśmy czegoś innego, z założenia ambitnego, ale po prostu nam nie wyszło, olejmy ten przykry incydent, spuśćmy nad nim zasłonę milczenia (lub wodę w toalecie), a teraz zabieramy się za nową płytę i postaramy się żeby była świetna. U2 też zmieniało stylistykę na swoich albumach – były genialne, trafiały się słabsze, mimo wszystko trzymały jednak jakiś poziom. Lulu to niestety album „dla nikogo” – nie przekonaliście swoich fanów, nie przekonaliście większości krytyki – naprawdę pozytywne recenzje Lulu można zliczyć na palcach jednej ręki – pogódźcie się z tym że odnieśliście komercyjną, a przede wszystkim artystyczną porażkę, więc nie brnijcie w nią dalej.

   1. bimbasik

    Może dostał kasę od dystrybutora Lulu w Polsce ??? Może jest miłośnikiem stołów i krwi zmieszanej ze spermą ??? Może jest masochistą. A może nie czytał bajki „Nowe szaty cesarza” i boi się krzyknąć że król jest nagi…

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *