13 listopada twórcy Lulu wystąpili w programie „Che Tempo Che Fa” kanału RAI 3. Wykonali czekające na teledysk „Iced Honey” i „White Light/White Heat” The Velvet Underground. Udzielili również wywiadu. Wideo poniżej:

Lou Reed & Metallica: występ we włoskiej TV

12 Komentarze Lou Reed & Metallica: występ we włoskiej TV

 1. metalhead

  lou reed jest na żywo jeszcze bardziej żenujący niż na albumie studyjnym. mógłby się przynajmniej zamknąć jak Het śpiewa…

  Reply
  1. Jimmy

   Z tym się zgadzam w stu procentach. Owszem oni to takl nagrali ale źle to wygląda jak Papa Het i Lou „śpiewają” razem „Iced Honey”

   Reply
 2. metalhead

  zapomniałam jeszcze dodać, że SPASTIC CHILDREN przedstawiało wyższy poziom niż sam wokal Lou Reeda na żywo.

  Reply
 3. Profesor Metalicus

  Podoba mi sie sposob w jaki Metallica wyraza swoje uwielbienie dla LR…fascynujace jak brna w ten niesmaczny zart pt. LULU albo swietnie sie bawia.

  Reply
 4. Papa Het

  Teraz już wszystko jasne. Jak mozna zobaczyć Lou ma przed sobą duży monitor z tekstem. Dlatego Lulu to recytwany album, by Lou na żywo nie pomilił rytmów. Gra On również 2 akrdy by nie pomylić piosenek.

  Reply
 5. bimbasik

  Panowie – jak was szanuję za cały dorobek, tak pytam – nie szkoda wam czasu na promowanie tego szajsu ??? Czy aż tak trudno jest przyznać – OK, próbowaliśmy czegoś innego, z założenia ambitnego, ale po prostu nam nie wyszło, olejmy ten przykry incydent, spuśćmy nad nim zasłonę milczenia (lub wodę w toalecie), a teraz zabieramy się za nową płytę i postaramy się żeby była świetna. U2 też zmieniało stylistykę na swoich albumach – były genialne, trafiały się słabsze, mimo wszystko trzymały jednak jakiś poziom. Lulu to niestety album „dla nikogo” – nie przekonaliście swoich fanów, nie przekonaliście większości krytyki – naprawdę pozytywne recenzje Lulu można zliczyć na palcach jednej ręki – pogódźcie się z tym że odnieśliście komercyjną, a przede wszystkim artystyczną porażkę, więc nie brnijcie w nią dalej.

  Reply
   1. bimbasik

    Może dostał kasę od dystrybutora Lulu w Polsce ??? Może jest miłośnikiem stołów i krwi zmieszanej ze spermą ??? Może jest masochistą. A może nie czytał bajki „Nowe szaty cesarza” i boi się krzyknąć że król jest nagi…

    Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *