Powszechnie wiadomo, że Lemmy w ostatnich latach podupadł nieco na zdrowiu. Nie myślcie sobie jednak, że alkohol i inne używki miały z tym jakikolwiek związek. Oczywiście, że nie. Tak oto, w audycji Full Metal Jackie’s, frontman Motörhead mówi o zmianach, jakie poczynił w swoim stylu życia:

2 lata temu przestałem palić, ale zacząłem ponownie. Różnica jest taka, że obecnie „przerabiam” jedną paczkę tygodniowo, niegdyś 2 dziennie. Przestałem pić Colę. Przez ostatnie 2 lata nie miałem jej w ustach, uważam, że jest naprawdę zła. 10 łyżek cukru w jednej puszce doprowadziło mnie do cukrzycy.

Czym Lemmy zastąpił Colę?

Piję obecnie wódkę z sokiem pomarańczowym. Znacznie mniej cukru.

Oprócz porad dietetycznych, Kilmister zdradził również w jaki sposób zespół pracuje nad nowym materiałem:

Jak zwykle piszemy wszystko w studiu. Nie mamy żadnych planów i nigdy ich nie mieliśmy – to chyba sekret naszego przetrwania. Niczego nie planujemy.

Lemmy opowiedział też ciekawą historię o chłopcu, którego muzyka Motörhead wybudziła ze śpiączki:

Kiedyś, kiedy Eddie i Phil byli w zespole, wybudziliśmy ze śpiączki pewnego chłopca. Zrobiliśmy dla niego nagranie, odtworzono mu je w szpitalu, a on się obudził. Podobne akcje mieliśmy z dziesięć razy, ale on był jedynym, który się wybudził. To jest warte więcej niż cała moja kariera.

Przypomnijmy, że zespół pracuje obecnie nad nowym krążkiem.

lemmy_wywiad

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *