‚Celebration Day’, a więc zapis londyńskiego koncertu z 2007r. jednorazowo zjednoczonego Led Zeppelin, już niebawem do nabycia w licznych formatach i edycjach (póki co grają go w kinach na całym świecie) – będzie tylko audio, cd, vinyle, wideo na DVD / Blu-ray i pakiety łączone. Poniżej kolejny klip, tym razem z kawałkiem „Black Dog:

Tymczasem Jimmy Page w wywiadzie w „Later… With Jools Holland” (wideo poniżej) powiedział:

„Za nami już blisko 5 lat od koncertu w O2 i muszę powiedzieć, iż myślałem, że spotkamy się znów z takiego czy innego powodu, lecz – gdy tak latka stukają – nie wydaje się to zbyt prawdopodobne, czyż nie? Ale przynajmniej ten koncert mamy.”

W wywiadzie dla NME.com tłumaczył zaś, że wydanie tego zajęło tyle czasu, gdyż ten występ w ogóle nie był zaplanowany w celu stworzenia jakiegokolwiek wydawnictwa, w zw. z czym wymagało to dodatkowego wysiłku, trzeźwego spojrzenia itd.

Led Zeppelin - "Black Dog": wideo z nadchodzącego DVD; więcej koncertów nie będzie?

3 Komentarze Led Zeppelin – „Black Dog”: wideo z nadchodzącego DVD; więcej koncertów nie będzie?

  1. Juluisz Cezar

    Tak grają dziadki, które zaczynały karierę 45 lat temu. Ciut za głośno( zbyt mocno), ale takie czasy. Niejedn zespół wyszedł z formy po 9 latach, a wokalista wysiadł … po dwóch albumach. Ach, nie mogłem się powstrzymać ;-)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *