Heavy rockowa formacja Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu Look At Me. Teledysk promuje najnowszą płytę zespołu o tym samym tytule.

Utwór Look At Me jest jednym z pierwszych, jaki zespół stworzył – jak informują muzycy, powstał jeszcze przed wymyśleniem nazwy bandu, czyli Lady Killer.

Album Look At Me to debiut Lady Killer. O swojej twórczości muzycy mówią: „To właśnie jest Lady Killer. Każdy z nas wycięty jest trochę z innej stylistyki muzycznej, od klasycznego jazzu przez pop, neoklasykę do thrash metalu. Staramy się nie szufladkować naszej muzyki. Numery znajdujące się na płycie są dość zróżnicowane i nie do końca brzmią, jak klasyczny hard rock. Oczywiście, wizualnie staramy się nawiązywać do lat 80/90 i tego co w tym okresie dla stylistyki hard rocka czy glam rocka było charakterystyczne. Głównie chodzi o tapirowane włosy czy make up. Nie trzymamy się sztywno ram tego okresu ponieważ nie chcemy kopiować a jedynie inspirować się.

Obecni Lady Killer promuje nowe wydawnictwo na koncertach. W marcu wystartowała druga część trasy „Look At Me Tour”. Szczegóły najbliższych koncertów dostępne są tutaj.

Zapraszamy także do lektury wywiadu z Lady Killer.

 

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *