Można już zobaczyć oficjalny klip ze słowami do kawałka włoskiego zespołu Lacuna Coil, ‚Nothing Stands In Our Way’, pochodzącego z nadchodzącej płyty „Broken Crown Halo”, o której już Wam wspominaliśmy. Teledysk znajduje się poniżej.

Ponadto z przeprowadzonego ostatnio przez brytyjski Metal Hammer wywiadu z wokalistką zespołu, Cristiną Scabbią, dowiadujemy się szczegółów związanych z odejściem Cristiano „Criz” Mozzati’ego oraz Crisa „Pizza” Migliore’a z kapeli:

O tym, co ogłosiliśmy (w piątek- przyp. red.) wiedzieliśmy już od paru tygodni i naprawdę czuję się dobrze, bo nie mogliśmy lepiej się – nawet nie chcieliśmy użyć tego słowa – „rozstać”; bo to brzmi jak „Och, bardzo się pokłóciliśmy, nie chcemy siebie nawzajem już widzieć”.

To coś co przyszło z serca, coś bardzo szczerego. Po prostu zadecydowali, że chcą zmienić swoje życie. To nie tak, że nie lubią już zespołu, ale ten styl życia jest trudny.  Jesteś cały czas w trasie i nie masz już żadnego życia prywatnego.

Przebywanie w trasie jest bardzo surrealistyczne, bo czas płynie w inny sposób, więc myślę, że to absolutnie normalne, iż po tylu razem spędzonych latach niektórzy z nas chcą kontynuować to, co robimy, bo nadal nas to cieszy, a niektórzy wolą pójść dalej zachowując wspaniałe, wspólne wspomnienia. Mam na myśli, że oni nie planują dołączyć do innych kapel. I to nie będzie wielką różnicą, bo wciąż mamy tego samego tekściarza i jesteśmy zdeterminowani by iść naprzód. Wiec jestem smutna, że odchodzą, ale nadal będziemy się widywać poza zespołem. Oni są szczęśliwi, my jesteśmy szczęśliwi, wszyscy są szczęśliwi.

Za perkusją zasiądzie Ryan Folden, który grał z nami przez zeszły rok w czasie, gdy Criz był w domu i wychowywał dzieci. Jeżeli chodzi o gitarę to pozostaniemy tylko przy Marco i później zadecydujemy co dalej.

Gdy zamieściłam informację (o odejściu Criza i Pizza z zespołu- przyp. red.) w pół godziny dostałam 25 prywatnych wiadomości od ludzi, którzy chcieli, byśmy zrobili przesłuchanie. Ale nie robimy żadnych przesłuchań.

Jest zbyt wcześnie, by myśleć o zastępstwie i nawet nie wiemy czy będziemy w ogóle go chcieli. Możemy przez jakiś czas pograć z muzykami sesyjnymi , bo nawet jeżeli jesteśmy spokojni i szczęśliwi, to jest to dla nas trudne z uwagi na to, że straciliśmy dwóch braci, więc nie chcemy by ktoś inny dołączył tak po prostu do naszej rodziny. Myślę, że mądrym będzie iść do przodu tylko naszą czwórką i pójść dalej z przyjaciółmi takimi jak Ryan, który jest świetnym perkusistą i z którym łatwo się dogadujemy. I myślę, ze to jest istotnym czynnikiem, ponieważ jeżeli masz dzielić koncertowego busa z ludźmi, musisz potrafić z nimi współżyć!

Poniżej znajduje się wspomniany,  oficjalny klip z tekstem do ‚Nothing Stands In Our Way’.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *