Na profilu oficjalnym YouTube portalu Reason.com pojawił się godzinny wywiad z Kristem Novoselikiem, w którym stwierdził, że gdyby Kurt Cobain nie był pod wpływem heroiny, to nigdy nie popełniłby samobójstwa. Były basista Nirvany w rozmowie, mówi również  na temat prawa do posiadania broni. Najciekawsze fragmenty wypowiedzi Kirsta tłumaczymy poniżej.

Kirst Novoselic o samobójstwie Kurta Cobaina:

Jego uzależnienie od narkotyków w znacznej mierze się do tego przyczyniło. Był pod dużym naciskiem.

Podjął  złą decyzję i pewnie był nieźle napruty, gdy zadecydował zrobić to co zrobił. Gdyby Kurt miał jasny umysł, prawdopodobnie by tego nie zrobił… był pod wpływem heroiny.

O prawie do posiadania broni palnej:

Posiadam broń palną i myślę, że jest ona dobrym narzędziem, jeżeli mieszkasz na wsi. Powinienem być w stanie obronić siebie i moją rodzinę. Mam pistolety, karabiny półautomatyczne oraz shotguna.

Posiadam drób, więc muszę mieć strzelbę, bo jeżeli dopuścisz do siebie szopa to je pozabija. Gdybym nie miał dubeltówki, nie miałbym świeżych jajek.

W 20. rocznicę samobójstwa Kurta Cobaina, w mediach zaczęły się pojawiać niepublikowane dotąd fotografie i szczegóły znalezione w miejscu śmierci artysty, poprzedzając ceremonię wprowadzenia Nirvany do Rock And Roll Hall Of Fame wraz z zespołem Kiss.

novoselic_kurt

 

www.youtube.com/watch?v=k4TPRH2uK9w

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *